Ilość przetwarzanych oraz przechowywanych przez firmy zasobów cyfrowych rośnie w ogromnym tempie. Wiele firm zmaga się z problemem zarządzania danymi, gdyż w większości są one rozproszone – część znajdziemy na dyskach komputerów należących do pracowników, inne zaś w ich skrzynkach mailowych. Przez to bardzo trudno jest odnaleźć to, czego szukamy, w szczególności gdy potrzebujemy tego szybko.

Rozwiązaniem tych problemów jest system do zarządzania zasobami cyfrowymi  CAVOK.

 

Podstawowe funkcjonalności CAVOK?

Wyszukiwanie zasobów – stworzony aby szybko i precyzyjnie odnaleźć potrzebne zasoby. Wyszukiwać można po nazwach plików, metadanych, tekście dokumentów, po wszystkich polach opisowych danego pliku.

Wyszukiwanie podobnych zasobów – dzięki funkcjonalności Cavok za pomocą jednego kliknięci znajdziesz podobne zasoby. W łatwy sposób możesz zarządzać duplikatami albo wybrać zasób do projektu.

Używaj katalogów, kategorii – możesz wyszukiwać tradycyjnie używając katalogów lub systemu kategorii (taksjonomi). Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Dostosuj Cavok tak jak chcesz.

Sziel się zasobami – przekazuj zasoby wewnątrz i na zewnątrz organizacji prosty i bezpieczny sposób. Cavok umożliwia wiele sposobów dystrybucji zasobów. Koniec z FTP-em. Cavok Ci go zastąpi. Poniżej kilka sposobów na dzielenie się plikami:
  • media linki – zamiast eksportować zasób do innych systemów użyj linku generowanego do zasobu. Każda zmiana zasobu będzie widoczna natychmiast.
  • Kolekcje i linki do nich – twórz kolekcje plików i przekazuj link do nich wybranym osobom.
  • Linki do pobrania – zamiast wysyłać plik przekaż link i wyświetl zasób w przeglądarce lub go zachowaj u siebie
  • Linki do uploadu – stwórz link dla fotografa dostawcy aby mógł łatwo przekazać pliki do systemu

 

Bezpieczeństwo i prawa dostępu – wprowadzony nowoczesny system zabezpieczeń wyróżnia Cavok spośród innych systemów DAM. Cavok stale poddawany jest testom penetracyjnym a system zabezpieczeń aktualizowany. Prawa dostępu użytkowników umożliwiają zdefiniowanie dostępu w bardzo szczegółowy sposób. Prawa te istnieją na poziomie
  • katalogów lub kategorii
  • metadanych
  • wyszukiwań
  • funkcjonalności

 

Współpraca zespołów – 
współpraca zespołów z systemem Cavok skraca czas dotarcia do upragnionego końca projektu. Automatyzacja czynności, powiadomienia mailowe o zakończonych etapach, stały monitoring postępu prac, to tylko niektóre leemnty usprawnienai komunikacji i współpracy zespołów.

 

Integracja z innymi systemami – 
Cavok można integrować z dowolnym systemem zewnętrznym w prosty sposób. raz stworzysz integrację i żaden update czy upgrade jej nie zniweczy..

 

Powyższe to tylko niektóre elementy funkcjonalności Cavok. Jeżeli jesteś zainteresowany chętnie przygotujemy dla Ciebie prezentację.

Napisz do nas: Napisz do nas, umów się na prezentację.